Правовий аудит бізнес-ситуацій

LAW&BUSINESS — незалежний експертний погляд на бізнес клієнтів. Надаючи правову допомогу, ми впроваджуємо юридичний ризик-менеджмент і належну обачність

зв'яжіться з нами
Law & business

Правовий аудит бізнес-ситуацій

Будь-яка комерційна діяльність пов'язана з безліччю бізнес-процесів та ситуацій. Добре, якщо ситуація є прозорою, співробітники працюють за узгодженою схемою, а керівник контролює процеси. Однак найчастіше власник або директор не в курсі реального стану справ, у роботі відбуваються помилки, які призводять до певних проблем та знижують ефективність бізнесу, що негативно впливають на репутацію.

Отримати достовірну інформацію про юридичну проблему, судову суперечку або конфлікт, що виникла в господарській діяльності компанії, допоможе незалежний правовий аудит бізнес-ситуації, проведений експертами адвокатського об'єднання LAW&BUSINESS. Аудит надається юридичним особам з усієї України. Можливі онлайн- та офлайн-консультації в межах столиці та передмістя, виїзд спеціалістів до клієнта в інші міста здійснюється за домовленістю.

Коли необхідний аудит бізнес-ситуацій та які завдання він вирішує

Правовий аудит поточної бізнес-ситуації необхідний:

 • у разі виникнення конфліктів і суперечок усередині компанії, і навіть розбіжностей із контрагентами, партнерами;
 • при майбутньому судовому процесі;
 • на стадії виконавчого провадження;
 • у процедурі банкрутства.

Проведення незалежної експертизи бізнес-ситуації доцільне при виникненні в діяльності компанії складної та неоднозначної юридичної проблеми, яка потребує незалежної експертної думки про її поточний стан та оптимальні варіанти її вирішення.

Що включає правовий аудит бізнес-ситуації

В рамках аудиту бізнес-ситуації фахівці адвокатського об'єднання LAW&BUSINESS:

 • аналізують інформацію про поточний стан проблеми, що виникла, спору або конфлікту на основі заповненої клієнтом анкети;
 • проводять інтерв'ю із зацікавленими особами;
 • вивчають отримані відомості та документи, що стосуються бізнес-ситуації;
 • надають незалежні висновки про стан та перспективи її розвитку;
 • розробляють рекомендації щодо стратегії та тактики вирішення проблеми, спору чи конфлікту.

При перевірці аналізуються всі дані, отримані в ході анкетування, інтерв'ювання в результаті вивчення наданих клієнтом документів. Також вивчається існуюча судова практика, досліджується інформація із зовнішніх офіційних джерел та інтернет-ресурсів.

За результатами аудиту складається звіт, в якому акцентується увага на дійсному стані бізнес-ситуації, надаються рекомендації щодо її вирішення.

Застосування результатів аудиту поточної ситуації у бізнесі

Об'єктивна оцінка ситуації, «погляд із боку» дають змогу отримати:

 • повну, об'єктивну та достовірну інформацію про бізнес-ситуацію;
 • рішення, про яке ви, швидше за все, навіть не замислювалися.

Аналіз ділової ситуації у вашій компанії будуть проводити фахівці з досвідом роботи в галузі юриспруденції понад 15 років, на рахунку яких – успішне вирішення безлічі складних завдань.

Щоб замовити правовий аудит бізнес-ситуації, бізнес-процесів, зв'яжіться зі спеціалістами LAW&BUSINESS за телефоном, вказаним на сайті, або залиште заявку на зворотній дзвінок.


Інші послуги

Як почати співпрацю

 Ми з Вами на кожному кроці

1. Зв’язуєтеся з нами

2. Обговорюємо Ваше завдання

3. Визначаємо масштаби роботи

4. Надаємо комерційну пропозицію

5. Підписуємо договір…

Наші публікації

Ми пишемо про те, що корисне бізнесу