Правовий супровід
угод M&A

LAW&BUSINESS — незалежний експертний погляд на бізнес клієнтів. Надаючи правову допомогу, ми впроваджуємо юридичний ризик-менеджмент і належну обачність

зв'яжіться з нами
Law & business

Правовий супровід угод M&A

Цілі угод злиття та поглинання для компаній-продавців та покупців – подолання економічної нестабільності, отримання нових можливостей для зростання, додаткових вигод та переваг, збільшення частки на ринку. Для досягнення на етапі придбання/продажу активів необхідно оцінити можливі ризики та створити оптимальну організаційну структуру бізнесу.

Адвокатське об'єднання LAW&BUSINESS забезпечує комплексний супровід угод M&A – від попереднього аналізу та підготовки документів до остаточного закриття угоди. Співпрацюємо як із покупцями, так і з продавцями, компаніями у різних галузях бізнесу.

Для чого необхідний юридичний супровід M&A угод

Угода M&A передбачає придбання активів або акцій/часток у статутному капіталі товариства, створення спільного підприємства або реорганізацію компанії. Її висновок пов'язаний для продавця та покупця з певними ризиками, які бувають об'єктивними (залежать від волі сторін) та суб'єктивними (стосуються вимог законодавства).

Звернення до фахівців у сфері корпоративного права допоможе:

  • привести наміри сторін у відповідність до норм законодавства;
  • виключити правові ризики, знайти найвигідніші рішення для реалізації M&A проекту;
  • заощадити час на оформленні документів, іншій рутинній роботі та зосередитися на основній діяльності.

Залучення до M&A угоді експертів дозволить вибудувати ефективні відносини з контрагентами, уникнути недружніх поглинань, фінансових втрат, забезпечить максимальні економічні вигоди та захист власних інтересів у такому складному проекті.

Що входить у супровід угод M&A

Комплекс послуг адвокатського об'єднання LAW&BUSINESS включає:

  • юридичний due diligence контрагента, що продається або купується бізнесу, експертизу угоди M&A та інших документів, виявлення існуючих та потенційних юридичних ризиків, надання рекомендацій щодо їх мінімізації;
  • вибір із існуючих або розробку нової оптимальної схеми злиття/поглинання;
  • складання плану заходів, що передують укладенню угоди та необхідні для її успішної реалізації, їх супровід та контроль;
  • супровід переговорів із контрагентами;
  • консультування з питань дотримання антимонопольного законодавства;
  • підготовку документів, необхідні здійснення угоди;
  • повний юридичний супровід угоди до її закриття, у тому числі державну реєстрацію проведених процедур, внесення змін до установчих документів.

Наші фахівці мають більш ніж 15-річну практику роботи у сфері корпоративних відносин, мають відпрацьовані механізми грамотного оформлення угод. Зробимо складний процес злиття чи поглинання бізнесу максимально зрозумілим та прозорим.

Для отримання попередньої консультації щодо супроводу угод M&A зв'яжіться з нами за телефоном, який вказано на сайті, або залиште заявку на зворотний дзвінок.


Інші послуги

Як почати співпрацю

 Ми з Вами на кожному кроці

1. Зв’язуєтеся з нами

2. Обговорюємо Ваше завдання

3. Визначаємо масштаби роботи

4. Надаємо комерційну пропозицію

5. Підписуємо договір…

Наші публікації

Ми пишемо про те, що корисне бізнесу