Оптимізація договірної роботи в компанії

LAW&BUSINESS — незалежний експертний погляд на бізнес клієнтів. Надаючи правову допомогу, ми впроваджуємо юридичний ризик-менеджмент і належну обачність

зв'яжіться з нами
Law & business

Ефективна оптимізація договірної роботи в компанії

Робота з договорами – невід'ємна частина комерційної діяльності у сфері. Від якості складання, оформлення документів та організації документообігу багато в чому залежить ефективність діяльності та репутація підприємства. Грамотно складений договір гарантує захист прав його сторін та запобігає спорам та судовим розглядам. Налагоджений процес руху договорів заощаджує час на їх узгодженні та гарантує нерозголошення конфіденційної інформації.

Фахівці адвокатського об'єднання LAW&BUSINESS знають, як оптимізувати договірну роботу в компанії та готові запропонувати індивідуальні рішення щодо побудови ефективної системи управління договорами відповідно до завдань та цілей бізнесу.

Навіщо потрібно оптимізувати договірну роботу

Основна проблема сучасних бізнесів - у використанні типових договорів, в яких не прописані всі необхідні умови, не враховуються особливості правових відносин сторін, не дотримуються норм законодавства. Результатом можуть стати:

  • збитки, пов'язані з несумлінною поведінкою контрагентів;
  • судові позови та неможливість довести свою правоту;
  • санкції з боку контролюючих органів

Частим недоліком є відсутність чіткої системи руху договорів, а також співробітників, відповідальних за кожний етап (узгодження, підписання, реєстрація тощо), що веде до зниження продуктивності роботи компанії. Ефективна оптимізація договірної роботи допоможе уникнути негативних наслідків, спростить роботу з документами, зробить бізнес-процеси передбачуваними та контрольованими.

Що включає оптимізація договірної роботи

У послуги адвокатського об'єднання LAW&BUSINESS входять:

  • юридична експертиза існуючих договорів, виявлення помилок та внесення коригувань з урахуванням бізнес-процесів, що здійснюються у компанії, а також змін у законодавстві;
  • аналіз договірної роботи та договірної політики компанії;
  • розробка необхідного комплекту локальних документів (внутрішні положення, накази, комерційні договори тощо);
  • уточнення алгоритму руху договірних документів, розробка регламенту погодження та підписання договорів;
  • розробка структури візування документації із визначенням відповідальних співробітників;
  • організація обліку договірних документів та контроль за їх виконанням;
  • надання рекомендацій щодо зберігання договорів у єдиній системі з дотриманням режиму комерційної таємниці та обмеженням доступу.

Ми надаємо послуги з окремих напрямків або комплексно, одноразово та на регулярній основі. Вартість робіт обговорюється індивідуально.

Якщо у вас є питання щодо організації договірної роботи у вашій компанії, ви потребуєте допомоги спеціаліста, зв'яжіться з нами по телефону, який вказаний на сайті, або залиште заявку на зворотний дзвінок.

Ефективна оптимізація договірної роботи у компанії.

Інші послуги

Як почати співпрацю

 Ми з Вами на кожному кроці

1. Зв’язуєтеся з нами

2. Обговорюємо Ваше завдання

3. Визначаємо масштаби роботи

4. Надаємо комерційну пропозицію

5. Підписуємо договір…

Наші публікації

Ми пишемо про те, що корисне бізнесу