Правовий аудит партнера, контрагента

LAW&BUSINESS — незалежний експертний погляд на бізнес клієнтів. Надаючи правову допомогу, ми впроваджуємо юридичний ризик-менеджмент і належну обачність

зв'яжіться з нами
Law & business

Правовий аудит партнера (перевірка бізнес партнера)

Однією з обов'язкових умов укладання успішних угод, розвитку та процвітання бізнесу є надійність ділових партнерів, контрагентів за договорами. На сьогоднішній день в інтернеті доступні офіційні ресурси, реєстри, в яких можна знайти актуальну інформацію про юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців. Однак далеко не завжди вдається знайти у відкритому доступі важливі для ухвалення рішення відомості, до того ж самостійний моніторинг джерел займає чимало часу.

Доручивши юридичну перевірку контрагента, потенційного бізнес-партнера спеціалістам адвокатського об'єднання LAW&BUSINESS, ви убезпечите себе від фінансових ризиків, додаткових податків, претензій з боку контролюючих органів та зумієте зберегти бездоганну репутацію. Запрошуємо до співпраці власників бізнесу, топ-менеджерів, інвесторів та кредиторів. Працюємо по всій Україні.

Навіщо та кому потрібна перевірка контрагента, бізнес-партнера

Необхідність у детальному вивченні інформації про компанію, підприємця, обумовлена цілою низкою можливих ризиків:

 • відсутність зареєстрованої організації. У фірми може бути сайт, активна рекламна кампанія, при цьому якщо суб'єкта підприємництва не зареєстровано і дані про нього відсутні в Єдиному держреєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, довести свої права у разі судового розгляду буде неможливо. Надана виписка з ЄДР вимагає повторної перевірки;
 • перебування партнера, контрагента однією зі стадій банкрутства. Якщо угода виявиться невдалою, ви зможете повернути вкладені кошти;
 • співробітництво з одноденною компанією, яка може не виконати або виконати неналежним чином взяті на себе зобов'язання, зірвати терміни, відмовитися від дотримання гарантій тощо;
 • шахрайство. Як правило, у таких компаній кожен крок продуманий, виявити несумлінного бізнес-партнера без залучення спеціалістів досить складно.

Головна мета аудиту – перевірка сумлінності та платоспроможності, гарантій виконання партнером взятих він зобов'язань. Незалежна перевірка необхідна під час укладання договору велику суму, відкритті спільних проектів, передачі партнеру частини своїх повноважень.

Основні напрямки перевірки контрагентів, партнерів по бізнесу

Послуга Due Diligence контрагентів, бізнес-партнерів включає перевірку:

 • реєстраційної інформації (записи до ЄДР, КВЕД, статутного капіталу, повноважень особи, яка підписує документи);
 • наявності ліцензій та дозволів;
 • платоспроможності та наявності у потенційного партнера, контрагента заборгованостей;
 • даних про керівників, засновників;
 • відомостей про раніше підписані контракти;
 • сплати податків;
 • участі у судових справах;
 • відкриття щодо підприємства, підприємця виконавчих проваджень, справ про банкрутство;
 • пов'язаних контрагентів (реєстрації кількох компаній однією особу чи за однією адресою);
 • приналежності потенційного партнера, контрагента до фінансово-промислових груп тощо.

За результатами перевірки бізнес-партнера, контрагента надаємо юридичний висновок, на підставі якого ви можете ухвалити рішення про укладення угоди або про відмову від неї, про застосування передоплати, застави, інших гарантій.

Переваги перевірки юридичної особи, фізичної особи – підприємця нашими спеціалістами

Адвокати LAW&BUSINESS допоможуть знайти не тільки загальнодоступну, а й маловідому інформацію про потенційного партнера, контрагента. Гарантуємо достовірність та актуальність наданих відомостей, 100% конфіденційність вашого звернення.

Для уточнення деталей зв'яжіться з нами по телефону, який вказано на сайті, або залиште заявку на зворотній дзвінок.


Інші послуги

Як почати співпрацю

 Ми з Вами на кожному кроці

1. Зв’язуєтеся з нами

2. Обговорюємо Ваше завдання

3. Визначаємо масштаби роботи

4. Надаємо комерційну пропозицію

5. Підписуємо договір…

Наші публікації

Ми пишемо про те, що корисне бізнесу